CV Farshad Bashir

Persoonlijke gegevens

Naam: Farshad Bashir
Woonplaats: Zoetermeer
E-mail: farshadbashir@gmail.com
Geboortedatum: 14 januari 1988
Geboorteplaats: Kabul (Afghanistan)
Nationaliteit: Nederlandse

Loopbaan

Periode: 1 april 2017 t/m heden
Organisatie: Taksgemak
Functie: Consultant Tax Services
Werkzaamheden: Belastingadvies voor particulieren en ondernemers

Periode: 15 januari 2008 t/m 22 maart 2017
Organisatie: Tweede Kamer der Staten-Generaal
Functie: Tweede Kamerlid
Werkzaamheden: Financiën (fiscaliteit), Verkeer & vervoer, Wonen en lid van de Parlementaire Enquêtecommissie Woningcorporaties

Periode: 16 maart 2006 t/m 28 januari 2008
Organisatie: Gemeenteraad van Leeuwarden
Functie: Gemeenteraadslid
Werkzaamheden: Onderwijs, zorg & opvang, werk & inkomen, cultuur en sport

Opleiding

Periode: Zomer 2006 tot januari 2008
Opleiding: Wis- en natuurkunde (Bachelor)
Instituut: Rijksuniversiteit Groningen

Periode: Zomer 2000 tot zomer 2006
Opleiding: VWO (atheneum)
Instituut: R.S.G. Magister Alvinus te Sneek

Periode: Tot zomer 2000
Opleiding: Basisschool
Instituut: De Gielguorde te Mantgum (Friesland)

Professionele vaardigheden

Taalvaardigheden: Nederlands, Engels en Perzisch
Computervaardigheden: SQL, PHP, HTML, Linux en Office

Wetenswaardigheden

– Was lid van de Parlementaire Enquêtecommissie Woningcorporaties;
– was met de leeftijd van twintig jaar en één dag op de dag van beëdiging het jongste Tweede Kamerlid ooit;
– was in 2006 bij aantreden het jongste gemeenteraadslid van Nederland.